Trenbolone Nedir?

Cevapla
RoidLifter
Mesajlar: 49
Kayıt: Cmt Mar 07, 2020 9:17 am

Trenbolone Nedir?

Mesaj gönderen RoidLifter »

Yaygın olarak 'Tren' olarak adlandırılan Trenbolone, şimdiye kadar var olan en güçlü ve etkili anabolik steroidlerden biridir. Tren hiç şüphesiz en çok yönlü anabolik steroidlerden biridir, çünkü neredeyse her türlü performans geliştirme doping amacıyla kullanılabilir. Testosteronun en çok yönlü anabolik steroid olduğu kesindir, ancak konu performansa dayalı farklı faydalar ise şüphesiz Tren kraldır.

Trenbolon eşit derecede anabolik ve androjeniktir
Trenbolon testosterondan 5 kat daha anabolik ve 5 kat daha androjeniktir
Trenbolon 3 formda bulunabilir, hepsi aynı aktif hormondan oluşur
Trenbolone-Asetat: Küçük ester, kısa yarılanma ömrü
Trenbolon-Hexa(Parabolone): Orta ester, orta yarı ömür, yaygın olarak Parabolan olarak bilinir
Trenbolone-Enanthate: Büyük ester, uzun yarılanma ömrü

Trenbolone Acetate
Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate(Parabolone)
Trenbolone Enanthate

Tüm esterlerin etken maddesi aynıdır lakin 100 mg içindeki etken madde(tren) miktarı farklıdır. Bu oran Acetate esterinde en yüksektir. Farklı bir konuda size tüm steroid esterlerini ve farklarını açıklayacağım. 100 mg Tren ace'de 83 mg etken madde bulunurken 100 mg Enanth'da 70-72 mg bulunmaktadır. Parabolone'un ilk başta 1970li yıllarda 76 mg olarak üretilmesinin sebebi 76 mg parabolone'da 50 mg tren bulunmasıdır. Kafanız mı karıştı? Lütfen karışmasın satıcıların sizlerle paylaşmayı pek sevmediği bu bilgileri sitemizde bütün şeffaflığı ile bulabileceksiniz. Bu olay tüm yağlı steroidlerde böyledir. Tamamında. Ester'in ağırlığı da üstünde yazan doza dahildir. Tüm üretimler böyle yapılır. Eczane Sustanon'unun kutusunu inceleyerek durumu anlayabilirsiniz.

En çok kullanılan 3 tren esteridir.

Trenbolone Asetat, Tren'in kullanılan ilk formudur ve bugüne kadar bol miktarda kullanılmıştır.
Trenbolone Asetat: Her gün ya da gün aşırı enjekte edilir (bazıları çok yüksek bir dozda kullanıyorsa günlük seçecektir). 2 günde bir 100 mg ya da her gün 50-100 mg en yaygın doz aralığıdır. Daha yüksek dozlar en çok definisyon kürlerinde özellikle rekabetçi vücut geliştirme şampiyonları için kullanılır.

Resim


Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate(Parabolone)

Dozlama, haftada 2-5 ampul arasında değişebilir; 2-3 en yaygın aralıktır. Bu formun yarı ömrü nedeniyle, haftada iki kez enjeksiyon yapılabilir, ancak haftada üç kez çok daha verimli olacaktır.
Resim


Trenbolone Enanthate: En yaygın olarak 200mg / ml formunda bulunur. Dozlar haftada 200mg-800mg arasında değişebilir. Enjeksiyonlar en iyi haftada ikiye bölünerek dozlanır.


Resim


Tren İşlevleri ve Özellikleri
Tren (tüm formları) 19-nortestosteron (19-nor) bir anabolik steroiddir. Bununla birlikte, Tren Nandrolone hormonunun modifiye edilmiş bir formu olduğu için Tren daha karmaşıktır. Tren, karbon 9 ve 11'de çift bağa sahip Nandrolone hormonudur. Bu çift bağlar, hormonun metabolizmasını yavaşlatır, aromatizasyonu engeller ve androjen reseptörüne bağlanma afinitesini muazzam bir şekilde artırır. Bu basit ama önemli değişiklikler Tren'i tüm zamanların en güçlü anabolik androjenik steroidlerinden biri haline getirir.Artan protein sentezi oranı: Bu, hücrelerin kas dokusunun yapı taşları olan proteinleri inşa etme hızını ifade eder.

Artan azot retansiyonu: Daha fazla retansiyon, anabolizmi artırır ve daha az katabolizmaya yol açar. Bunun nedeni, tüm yağsız kas dokusunun yaklaşık% 16 azot içermesidir.

Artmış IGF-1 seviyeleri: İnsülin Benzeri Büyüme Faktörü-1 (IGF-1), bu vücut tarafından doğal olarak üretilen ve aşırı derecede anabolik olan ve insan vücudunun hemen hemen her alanını etkileyen bir hormondur. Sadece kaslarımız için değil, tendonlarımız, bağlarımız, kıkırdak ve hatta merkezi sinir ve akciğer sistemlerimiz için büyüme ve iyileşme için gereklidir. IGF-1 tanıtımı söz konusu olduğunda, Tren'in IGF-1 için yapabilecekleriyle eşleşen birkaç steroid olması önemli değildir.

Kırmızı kan hücresi sayısında artış: Kırmızı kan hücreleri kanda oksijen taşır. Artan seviyeler daha fazla kas dayanıklılığını sağlar. Bu aynı zamanda kasdaki iyileşmeyi de artıracaktır.

Glukokortikoidlerin inhibisyonu: Glukokortikoidler veya stres hormonları sağlığımız ve refahımız için gereklidir, ancak aynı zamanda kas dokusunu tahrip eder ve yağ alımını teşvik eder. Tren, bu hormonların baskın olmamasını ve bir kas geliştirme ve yağ azaltma durumunda kalmamızı sağlayabilir.

Artan besin verimliliği: Bu, Tren hormonunun en önemli ve değerli özelliği olabilir. Bazen “Besin Verimliliği” olarak adlandırılan bu hormonu bu kadar etkili kılan da budur. Yemek, vücut geliştirmenin en önemli kısmıdır; nasıl yemek yediğimizi biz belirleyeceğiz. Bununla birlikte, vücut her bir besini sadece belirli bir derecede kullanabilir. Tren'in vücuda girmesiyle her besin maddesi daha yüksek oranda kullanılır, daha verimli hale gelir. Belirlenen yiyecek alımımız değişmemiş olabilir, ancak karşılığında daha fazlasını alırız. Her gram protein, yağ ve karbonhidrat daha değerli hale gelir.


Tren'in Yan Etkileri

Tren'in yan etkilerinin biraz güçlü olabileceğini inkar etmenin hiçbir yolu yoktur; aslında, bazıları için oldukça acımasız olabilirler. İşin sırrı Trenbolone hormonu şimdiye kadar var olan en güçlü anabolik steroidal hormonlardan biridir ve yaygın olarak steroid ne kadar güçlü olursa, yan etkiler o kadar yoğun olur.

[1] Östrojenik:
Tren hormonu aromatize olmaz, yani östrojenik bazlı jinekomasti gibi su tutma imkansızdır. Bununla birlikte, jinekomasti, Tren'in doğal bir progestin olması nedeniyle hala ortaya çıkabilir. Progesteron meme dokusunu uyarabilir ve bu hassas erkeklerde jinekomastiyi teşvik edebilir. Çoğu erkeğin Tren tabanlı jinekomasti ile ilgili bir sorunu olmamalıdır, ancak aşırı hassas olan veya halihazırda bir çeşit jinekomasti olanların bir sorunu olabilir. Anti-östrojenler, özellikle Aromataz İnhibitörleri (AI'ler) en iyi savunma hattıdır.

Önemli Not: Tren hormonu vücuttaki prolaktin seviyelerini arttırma yeteneğine sahiptir. Uzun yıllar Tren bazlı jinekomastinin yüksek prolaktin seviyelerinden kaynaklandığı söylenir, ancak bu doğru değildir. Jinekomastiye neden olan Tren'in progestin doğasıdır. Bireyin Cabergoline, Cabaser gibi bir dopamin agonisti olması gerekebilir.


[2] Androjenik:
Tren son derece androjenik bir hormondur ve sonuç olarak androjenik yan etkileri yüksek oranda yaşatabilir. Hem yatkın erkeklerde saç dökülmesi hem de akne mümkündür. Vücut kıllarının artması da mümkündür. Genetik olarak yatkın değilseniz, bu sorunlarla alakanız bile olmaz. Tren'in androjenik yan etkileri gerçekten genetik cevaba dayanmaktadır. Saç dökülmesi söz konusu olduğunda, erkek tipi kelliklere yatkınsanız, yani steroid kullanımından bağımsız olarak bir noktada saçınızı kaybedeceksiniz, Tren maalesef saçınızı biraz daha erken kaybetmenizi sağlayabilir.

Virilizasyon, Tren'in ciddi bir androjenik yan etkisidir. Bir kadının Tren'i bir miktar virilizasyon olmadan kullanması çok zordur ve kadın kullanımı için neredeyse hiç tavsiye edilmeyen bir steroid yapar.

Önemli Not: 5-alfa redüktaz enzimi Trenbolone hormonunu metabolize etmez. Bu, Finasterid gibi 5-alfa redüktaz inhibitörlerinin hormonun androjenisitesini etkilemeyeceği anlamına gelir.


[3] Kardiyovasküler:
Tren'in kardiyovasküler yan etkileri hem kolesterolü hem de kan basıncını yani tansiyonu çevreler. Tren LDL kolesterolü (kötü kolesterol) artırabilir ve HDL kolesterolü (iyi kolesterol) azaltabilir. Zaten yüksek tansiyon veya kolesterol sorununuz varsa, herhangi bir anabolik steroidden kaçınmalısınız. Vücutta tansiyonu ve tuz tutumunu arttırabilir.

[4] Testosteron:
Tren, doğal testosteron üretimine karşı inanılmaz baskılayıcıdır ve testosteron ile desteklenmezse, herhangi bir erkeği anında düşük testosteron durumuna sokacaktır. Seçilen testosteronun şekli önemsizdir. Önemli olan tek şey testosteronun sağlanmasıdır.

[5] Diğer Olaylar:
Tren'in büyük ölçüde yine genetik yanıta dayanan ve diğer steroidlerle görünmeyen dört olası yan etkisi daha vardır. Söz konusu dört yan etki felaket bir gece terlemesi, anksiyete/sinirlilik, hızlı kalp atım hızı ve uykusuzluktur. Uykusuzluk, sıklıkla “TrenSomnia” olarak anılan en yaygın ve yaygın gibi görünmektedir. Bazı durumlarda dozun düşürülmesi bu etkileri kontrol edebilir, ancak bu etkilerden muzdarip birçok erkek için doz ayarlaması yardımcı olmaz. Herkese olmaz ama olana da çektiren bir olaydır. Ne kadar güç o kadar yan etki.
Trenbolone hormonu saldırganlığı artırabilir, ancak kişiliğinizi değiştiremez. Çiçek gibi hiçbir insan Tren aldı diye sinirli birine dönüşmez.

Libido Konusu: Tren libido konusunda tamamen kişiden kişiye farklı etkiler yapabilmektedir. Bazıları tamamen libido kapanması belirtirken bazıları inanılmaz bir libido artışı bildirmektedir. Lakin genel olarak libido azalması görülebilir.
Tren'in Etkileri
Tren'in etkilerini tek bir kelimeyle özetlersek, bunun olumlu etkileri “inanılmaz!” olurdu. Bu steroid, büyük verimlilikle cut ve bulk kürlerinde kullanılabilir, ancak toplam faydalar açısından belki de kazanan definisyon aşamasıdır.

Artmış Kas Kütlesi
Artan Güç
Azalmış Vücut Yağı
Artan İyileşme
Artmış Kas Dokusu Koruması
Artan Sertlik (Fizik Daha Sert Görünür)
Artmış Vaskülarite

Tren'in kuruluk etkilerine sahip olan belki de başka anabolik steroid yoktur.(1-2 tane daha var ama hiç yaygın değiller) Tren ile sertlik, kas belirginliği, vaskülarite, daha sıkı, daha sert ve daha hoş bir fizik üretilebilir.

Diyet yaptığımızda amaç vücut yağını kaybetmektir. Vücut yağını kaybetmek için tükettiğimizden daha fazla kalori yakmalıyız. Yaktığınızdan daha fazla tüketirseniz vücut yağını kaybedemezsiniz. Gerekli kalori kısıtlaması nedeniyle, yağsız dokuyu, özellikle kas dokusunu riske atar. Tren bu amaç için en iyi koruyucu maddelerden biridir. Kas kütlesinin korunmasını ve kaybedilen tek şeyin vücut yağı olmasını sağlıyoruz. Ve Tren'in kullanımının bireyin metabolik hızını gerçekten artıracağını ve böylece yağ yakma oranını artıracağını düşündüğümüzde daha da iyi olur.

Önemli Not: Bazı Tren kullanıcıları, hormonun kardiyovasküler dayanıklılıklarını olumsuz etkilediğini bildirmektedir. Bu etkinin herkes üzerinde olduğu görülmemektedir.

Trenbolone definisyon kürlerinde Winstrol ve Masteron ile
Temiz bulk içinse boldenone ve turinabol ile muhteşem uyum sağlar. Tabii ki her zaman ama her zaman testesteron ile desteklenmelidir bu kürler.


Resim
Trenbolone
Kimyasal Adı: 17β-Hidroksiestra-4,9,11-trien-3-one
Moleküler Ağırlık: 270.37 g / mol
Formül: C18H22O2
Yarı Ömrü: 3 gün (Asetat) , 10 gün (Enantat)
Algılanma Süresi: 4-5 ay
Anabolik Değerlendirme: 500
Androjenik Değerlendirme: 500

pauldutton
Mesajlar: 3
Kayıt: Çrş Haz 10, 2020 11:39 am

Re: Trenbolone Nedir?

Mesaj gönderen pauldutton »

I using it now 500mg a week with 700 mg test e 50 mg Dball from https://valkyrie-online.org/injectables-steroids week 1-5, 7 weeks into it. I love the results, strength, hardness, size…BUT hate the sides, sweats, horrific mood swings and overall mood, will do for another 8 weeks and then probably never again!
Just enjoy my life, people, and you.

Cevapla