insulin kullanimi ve bubble gut

meeter

insulin kullanimi ve bubble gut

Mesaj gönderen meeter »

merhaba 4. kurum de kurume insulin eklemistim 4 hafta sureyle gunluk 30 iu ya kadar aşamali olarak yukselttim kur bitiminden sonraki off doneminde karin bolgemde buyume oldugunu farkettim tam olarak gobek gibi degil sanki ic organlarim buyumuste disari sarkiyormus gibi. insulinin growt ile bubble gut sendromuna sebep oldugu biliyorum fakat ben growt kullanmadim. karin bolgemde bir miktarda pandemi surecinde olusan yaglanma var fakat bu yaglarin olmadigini farzetsem de karin bolgem yinede disarda duruyor. sebebini anlayamadim yeni kur de karin antremanina daha yuklensem toparlayabilirmiyim ?

RoidLifter

Re: insulin kullanimi ve bubble gut

Mesaj gönderen RoidLifter »

Vakum ve korsevari ürünler çözüm olabiliyor. İnsülin abuse yaptığınızı düşünmüyorum o karın büyümesinin gerçek sebebi maalesef insanlar hiç düşünmese de yaşın ilerlemesi

meeter

Mesaj gönderen meeter »

oncelikle ilginize cok tesekkur ederim insulin abuse tam olarak nedir anlayamadim ?

RoidLifter

Mesaj gönderen RoidLifter »

Yanlış ve fazla dozda kullanmak. Diyabet hastalarında bile zor bir yöntem ile hesaplanır.
Sağlıklı insanlar vücut geliştirme amaçları ile kullandığında genelde yanlış kullanılıyor ama sizin günlük 50-60 iu yapmadığınız farz ederek 'abuse' yani kötüye kullanmadığınız farz ederek yazdım.