Deca & tren enantate kuru tavsiye

meeter

Deca & tren enantate kuru tavsiye

Mesaj gönderen meeter »

Öncelikle herkese selamlar. Daha önce 5 kur yaptım bu Mart ayında 5. Kür'um bitti Eylül ayında 7-8 aylık yeni bir kur e gireceğim ilk 3 ay 600 mg deca 1000 testo olarak devam edip 6 hafta decayi kesip only testo yapacağım sonrasinda bir 3 ay daha 600 tren enantate ve 1000 mg testo olarak define yapmayı planlıyorum bu aradaki 6 haftalık only testo doneminde yapmamı önereceğiniz birseyler varmıdır ?

RoidLifter

Re: Deca & tren enantate kuru tavsiye

Mesaj gönderen RoidLifter »

Daha önce 5 kür yaptıysanız deneyimlisinizdir ama 1000 testo 600 tren çok yüksek bir doz bir de neden definisyon için uzun ester?

Aradaki only testo dönemine yabancılar bridge der ve beslenmeye dikkat edilerek ağır ve temel liftlerin üstüne gidilerek en az ağır kürler kadar kütle koyulabilen bir dönem.

Temel liftleri ağır çalışmanızı önerebilirim.

meeter

Mesaj gönderen meeter »

Öncelikle ilginze cok teşekkür ederim tren enntte elimde hali hazırda var ve definasyonda yağ oranim zaten çok az olduğundan enantate daha stabil oluyor işimi görüyor acikcasi. Doz olaylarına gelirsek 4. Kurum çok ağır bir kürdü dehşet dozlar ve kombinasyonlar yapmıştım bu yüzden şu an ki yazdium dozlarin altındaki dozlar çok bir etki yapmıyor maalesef. Tren ve deca ayni anda kesinlikle çalışmıyor bu tecrübeme sabit. 6 haftalık ara vermek decanin çekilip trene yer açacağı kadar yeterli bir suremidir ondan tam emin olamadim.

RoidLifter

Mesaj gönderen RoidLifter »

Merhabalar sorunuza doğru bir cevap vermek için steroid calculator isimli Web aplikasyonunu kullandım.
Ve sonuç olarak decayı kestikten 6 hafta sonra kanda çok çok minimum bir miktarda (neredeyse 0.x mg) lar ile hesaplanacak bir deca kalıyor. Lakin bence bildiğiniz gibi decanın vücuttan doping testinde çıkmayacak şekilde tamamen atılması çok uzun sürüyor.

Yani özet olarak 6 hafta yeterli olacaktır.

meeter

Mesaj gönderen meeter »

tekrar cok tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin gercekten benim icin ihtiyacim olan bilgiler.